JL2EDGK-50808G01
MFR.Part #
JL2EDGK-50808G01
JLCPCB Part #
C409129
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x8P 300V 5.08mm 8 8P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS