JL2EDGKC-50807G01
MFR.Part #
JL2EDGKC-50807G01
JLCPCB Part #
C2963014
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS