JL15EDGA-38104G01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL15EDGA-38104G01
JLCPCB Part #
C2908433
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+150℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Board Side/Plug Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS