JL2EDGB-50803G01
MFR.Part #
JL2EDGB-50803G01
JLCPCB Part #
C2908447
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 1 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Plug Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS