JY3FF-S-DC12V-C(K)
MFR.Part #
JY3FF-S-DC12V-C(K)
JLCPCB Part #
C22384637
Package
Plugin,19x15.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100mΩ 10A@250VAC、10A@250VAC、15A@125VAC 10ms 12V 15A 28V@DC、277V@AC 400Ω 450mW 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,19x15.4mm Power Relays ROHS