JY23F-S-DC24V-C
MFR.Part #
JY23F-S-DC24V-C
JLCPCB Part #
C29118258
Package
DIP,12.3x7.4mm
Description
-40℃~+70℃ 2.88kΩ 200mW 24V 250V@AC 3A 3A@30VDC、3A@125VAC 50mΩ 5ms 5ms A set of conversions: 1C (Single-pole Double-throw Conversion) Silver Alloy DIP,12.3x7.4mm Signal Relays ROHS