49ASC32768202030
Extended
Manufacturer
JGHC
MFR.Part #
49ASC32768202030
JLCPCB Part #
C443562
Package
HC-49S
Description
20pF 32.768MHz 80Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm HC-49S Crystals ROHS