9AC13500202060C3
Extended
Manufacturer
JGHC
MFR.Part #
9AC13500202060C3
JLCPCB Part #
C2715919
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 13.5MHz 20pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm HC-49S Crystals ROHS