LZ1V221M0810
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
LZ1V221M0810
JLCPCB Part #
C22396803
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 450mA 450mΩ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS