XT1A102M1010
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
XT1A102M1010
JLCPCB Part #
C3646862
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10V 10mm 2000hrs@105℃ 410mA ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS