XT1H100M0606
MFR.Part #
XT1H100M0606
JLCPCB Part #
C3646839
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 32mA 5.7mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS