FZ2A470M1313
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
FZ2A470M1313
JLCPCB Part #
C5260778
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 13.5mm 320mΩ 47uF 5000hrs@105℃ 500mA ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS