FZ1A221M0607
MFR.Part #
FZ1A221M0607
JLCPCB Part #
C3646803
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 220uF 280mA 3000hrs@105℃ 360mΩ 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS