FZ1H470M0806
MFR.Part #
FZ1H470M0806
JLCPCB Part #
C5260747
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-55℃~+105℃ 185mA 47uF 5000hrs@105℃ 50V 6.5mm 680mΩ 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS