RX1H220M0506
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
RX1H220M0506
JLCPCB Part #
C25170685
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 165mA 2000hrs@105℃ 22uF 5.8mm 50V 5mm 880mΩ ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS