FZ1C102M1010
MFR.Part #
FZ1C102M1010
JLCPCB Part #
C25170681
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10.5mm 1000uF 16V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS