FZ1H330M0607
MFR.Part #
FZ1H330M0607
JLCPCB Part #
C5260746
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 185mA 33uF 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm 680mΩ 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS