VMS-1R00-1.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMS-1R00-1.0-U
JLCPCB Part #
C6323739
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 1Ω 4W Metal Foil Resistor ±1% ±20ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS