BAS-Z-R000035-WU-5.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
BAS-Z-R000035-WU-5.0
Description
0.035mΩ 36W ±100ppm/℃ ±5% - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS