SMS-R018-1.0
MFR.Part #
SMS-R018-1.0
JLCPCB Part #
C7364528
Description
-65℃~+170℃ 18mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS