VMP-R470-1.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMP-R470-1.0-U
JLCPCB Part #
C5830298
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 3W 470mΩ ±1% ±20ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS