VMP-R180-1.0-U
MFR.Part #
VMP-R180-1.0-U
JLCPCB Part #
C6323339
Description
-65℃~+170℃ 180mΩ 3W ±1% ±20ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS