BVZ-I-R0015-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
BVZ-I-R0015-1.0
JLCPCB Part #
C6474077
Package
4026
Description
-65℃~+170℃ 1.5mΩ 6W ±1% ±110ppm/℃ 4026 Chip Resistor - Surface Mount ROHS