Y401710R0000F9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y401710R0000F9W
JLCPCB Part #
C4322957
Package
2010
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 500mW ±1% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS