CMS-R200-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
CMS-R200-1.0
JLCPCB Part #
C5599362
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 2.5W 200mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS