PBH-6R80-F1-1.0
MFR.Part #
PBH-6R80-F1-1.0
JLCPCB Part #
C7256318
Description
-55℃~+125℃ 10W 6.8Ω ±1% ±50ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS