SMS-R120-5.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
SMS-R120-5.0
JLCPCB Part #
C7317532
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 120mΩ 5W ±5% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS