SMT-R100-0.5
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
SMT-R100-0.5
JLCPCB Part #
C5755566
Package
2817
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 7W ±0.5% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS