SMS-R010-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
SMS-R010-1.0
JLCPCB Part #
C7084141
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 10mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS