FMK-Z-R0015-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
FMK-Z-R0015-1.0
JLCPCB Part #
C5742596
Package
1206
Description
-65℃~+170℃ 1.5mΩ 4W ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS