IN-P32TATRGB
Extended
Manufacturer
Inolux
MFR.Part #
IN-P32TATRGB
JLCPCB Part #
C7288905
Package
PLCC-4
Description
-30℃~+85℃ 1.9mm 120° 2.8mm 3.5mm B:300mcd、R:280mcd、G:900mcd B:470nm、R:630nm、G:530nm Common Anode G:525nm、B:468nm、R:624nm R:2.2V~2.6V、G:3.2V~3.6V、B:3.2V~3.6V R:20mA、G:20mA、B:20mA R:70mW、G:90mW、B:90mW Water Clear PLCC-4 RGB LEDs ROHS