SPD15N06S2L64
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPD15N06S2L64
JLCPCB Part #
C3282403
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 103pF 13nC@10V 19A 2V 354pF 38pF 47W 55V 64mΩ@10V N-Channel TO-252-3 MOSFETs ROHS