IPP80N03S4L03AKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPP80N03S4L03AKSA1
JLCPCB Part #
C3288969
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 136W 140nC@10V 2.2V 2.4mΩ@10V 2.5nF 200pF 30V 80A 9.75nF N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS