IPP100N06S2L-05
MFR.Part #
IPP100N06S2L-05
JLCPCB Part #
C537150
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 230nC@10V 2V 300W 360pF 4.4mΩ@10V 5.66nF 55V TO-220-3 MOSFETs ROHS