XC2361E136F128LRAAKXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
XC2361E136F128LRAAKXUMA1
JLCPCB Part #
C3232147
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
-40℃~+125℃ 1.06MB 128MHz 12bit 16/32 Bit 3V~5.5V 75 98KB Built-in FLASH Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS