BGT24ATR12E6433XUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BGT24ATR12E6433XUMA1
JLCPCB Part #
C17595951
Package
VQFN-32
Description
-40℃~+125℃ 24GHz~24.25GHz 3.3V VQFN-32 RF Switches ROHS