IPP065N03LG
MFR.Part #
IPP065N03LG
JLCPCB Part #
C3278817
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.2V 2.4nF 23nC@10V 30V 37pF 50A 56W 6.5mΩ@10V 960pF TO-220-3 MOSFETs ROHS