IPL60R095CFD7AUMA1
MFR.Part #
IPL60R095CFD7AUMA1
JLCPCB Part #
C3279338
Package
VSON-4
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 147W 2.103nF 25A 4.5V 40pF 51nC@10V 600V 95mΩ@10V VSON-4 MOSFETs ROHS