IPD135N03LG
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD135N03LG
JLCPCB Part #
C152614
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 13.5mΩ@10V 16pF 1nF 2.2V 30A 30V 31W 470pF TO-252 MOSFETs ROHS