IAUZ18N10S5L420ATMA1
MFR.Part #
IAUZ18N10S5L420ATMA1
JLCPCB Part #
C3279298
Package
TSDSON-8
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 18A 2.2V@8uA 30W 42mΩ@9A,10V 470pF@50V 8nC@10V TSDSON-8 MOSFETs ROHS