IPB80N06S4-05
MFR.Part #
IPB80N06S4-05
JLCPCB Part #
C536671
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100pF 107W 4V 5.4mΩ@10V 6.5nF 60V 80A 81nC@10V TO-263-3 MOSFETs ROHS