IPB023N04NG
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPB023N04NG
JLCPCB Part #
C3276106
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10nF 120nC@10V 167W 2.3mΩ@10V 2.7nF 40V 4V 77pF 90A N-Channel TO-263-3 MOSFETs ROHS