BSB028N06NN3 G
MFR.Part #
BSB028N06NN3 G
JLCPCB Part #
C534267
Package
MG-WDSON-2
Description
1 N-channel 2.2W 2.8mΩ@10V,30A 22A 4V@102uA 60V MG-WDSON-2 MOSFETs ROHS