BSB013NE2LXI
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSB013NE2LXI
JLCPCB Part #
C534264
Package
MG-WDSON-2
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.2V 1.3mΩ@10V 163A 250pF 25V 5.9nF 57W 62nC MG-WDSON-2 MOSFETs ROHS