IMTF201610S2R2MCTB
MFR.Part #
IMTF201610S2R2MCTB
JLCPCB Part #
C20616169
Package
0806
Description
109mΩ 2.2uH 2.4A 3A Thin film inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS