IMTF252010S1R0MCTA
MFR.Part #
IMTF252010S1R0MCTA
JLCPCB Part #
C19630831
Package
1008
Description
1uH 37mΩ 4.9A 4A Thin film inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS