IMTF201610C2R2MCTA
Extended
Manufacturer
INMICRO
MFR.Part #
IMTF201610C2R2MCTA
JLCPCB Part #
C19630826
Package
0806
Description
1.65A 1.8A 120mΩ 2.2uH Thin film inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS