GSPK2004PN-8R1W-L100
Extended
Manufacturer
INGHAi
MFR.Part #
GSPK2004PN-8R1W-L100
Description
-40℃~+85℃ 1W 1kHz 200Hz~5000Hz 20mm 3.8mm 5% 8Ω 90dB Electromagnetic - Speakers ROHS