FS5542GS06150-H11.7-R01
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS5542GS06150-H11.7-R01
Description
-20℃~+75℃ 1.57kHz 10% 11.7mm 1570Hz~20kHz 15W 6Ω 93.2dB Electromagnetic - Speakers ROHS