IPCW250W15NW01V
Extended
Manufacturer
INCP
MFR.Part #
IPCW250W15NW01V
JLCPCB Part #
C5278504
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P Copper alloy Through Hole Tin UL94V-0 White XH Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS